پاسخ داده شده بسته
0
0

آیا تأخیر در تحویل سیمان به پیمانکار از سوي کارخانه را میتوان تأخیر مجاز پیمانکار تلقی نمود؟

  • You must to post comments
بهترین پاسخ
1
1

مطابق ماده 30 شرایط عمومی پیمان، اگر در تحویل مصالحی که فروش آنها لزوما” باید با حواله کارفرما صورت گیرد تأخیر ایجاد شود، در صورتی که کارفرما برحسب نیاز پروژه براي پیمانکار حواله سیمان صادر و پیمانکار با توجه به برنامه ریزي تفصیلی براي تهیه آن بموقع اقدام کرده باشد و پیمانکار دلایل کتبی مثبته درمورد عدم تحویل بموقع آن به کارفرما ارائه و این مدارك مورد تایید کارفرما قرار گیرد اقدام مطابق بند 4 ماده 30 بلامانع می باشد.

  • You must to post comments
نمایش 1 نتیجه