Skip to main content

نرم افزار تهیه لیستوفر مترورپلاس

یکی از مهم ترین وظایف دفتر فنی در پروژه های عمرانی تهیه جداول لیستوفر (جداول خم و برش آرماتور) می باشد. این جداول به منظور محاسبه وزن آرماتور در صورت وضعیت و کمک به قطع و خم آرماتور در کارگاه مورد استفاده قرار می گیرند.  تهیه این جداول در عین سادگی، می تواند زمان بر و کسل کننده باشد. کاربر باید برای هر پوز، تعداد، طول، قطر آرماتور، شکل و طول کلی آرماتور و در نهایت وزن آرماتور را محاسبه نموده و در جداول متداول وارد کند.

نرم افزار لیستوفر مترور پلاس، ابزاری قدرتمند و ساده جهت تولید جداول لیستوفر آرماتور در نرم افزار اکسل می باشد. با استفاده از این نرم افزار، شکل آرماتور مورد نظر خود را از بین شکلهای از پیش تعریف شده انتخاب کرده و پوز، تعداد، قطر و طول اضلاع مختلف آرماتور را وارد نمایید. اطلاعات مربوط به پوز همراه با شکل آرماتور به صورت خودکار به جدول اکسل اضافه می شود.

خرید نرم افزار

ابتدا نرم افزار را از طریق لینک زیر دانلود نمایید.

پس از دانلود نرم افزار را بر روی سیستمی که می خواهید از آن استفاده نمایید اجرا کنید. در اولین اجرا پنجره ای حاوی کد ۱۶ رقمی نمایش داده می شود. این کد را یادداشت کنید. سپس بر روی دکمه خرید نرم افزار کلیک کنید و در صفحه وارد شده اطلاعات مورد نیاز از جمله کد سیستم خود را وارد کنید و از قسمت انتخاب محصول گزینه “نرم افزار لیستوفر مترورپلاس” را انتخاب نمایید.

کد فعالسازی سیستم شما پس از خرید نرم افزار، از طریق پست الکترونیکی برای شما ارسال خواهد شد.

توجه ۱: این نرم افزار تنها بر روی یک سیستم و به مدت یک سال قابل اجرا خواهد بود.

توجه ۲: این نرم افزار در حال حاضر تنها در سیستم های ۶۴ بیتی قابل اجرا می باشد.